Општинској управи Општине Мало Црниће ново возило за потребе инспекцијских органа ради вршења инспекцијског надзора.

Општина Мало Црниће је обезбедила ново возило марке Дачиа, које ће створити услове за бољу присутност инспекцијске службе на терену и бољу ефикасност у свом раду уз пуну подршку локалне самоуправе.

Обимност и комплексност рада инспекцијских служби мора бити и технички подржана одговарајућим возилом за рад на терену. Набавком новог возила, наши инспектори ће радити у бољим условима, јер су они ти који брину о нашој општини у области животне средине, грађевине, туризма, пореза и комунално-саобраћајне области.

„Сваки уложени динар у ове органе се уз њихову ефективност вишеструко врати у буџет општине Мало Црниће. Наш задатак као локалне самоуправе ја да обезбедимо услове за поштовање прописа и заштиту интереса наших мештана и привреде, а ово је један од корака ка томе“ изјавио је председник господин Малиша Антонијевић.

Претходно ЧЕТВРТА ИЗМЕНА ПЛАНА ЈАВНИХ НАБАВКИ за 2024. ГОДИНУ

23:39, 11/05/2024